دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ثبت نام
 
خرید و فروش اینترنتی
قیمت های جهانی فلزات
اخبار بورس کالا
نخستین نماد طلای سرخ روی تابلوی بازار آتی درج شد
2018/05/21 04:21:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
با توجه به برنامه راهبردی شرکت بورس کالای ایران در خصوص توسعه دارایی‌های پایه جدید در قراردادهای مشتقه، از روز چهارشنبه نخستین قرارداد آتی زعفران برای تحویل شهریور ماه ۹۷ در بورس کالای ایران راه اندازی می‌شود و در همین راستا نماد معاملاتی این قرارداد در فهرست نمادهای سکه طلا بر تابلوی معاملات بازار آتی بورس کالا درج شد.
مزایای راه اندازی نخستین معاملات آتی زعفران جهان در بورس کالا
2018/05/21 03:18:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
زعفران، به دلیل ارزش زیادی که دارد به "طلای سرخ" معروف است؛ طلایی که تاکنون در ایران یک نام باقی مانده و با وجود ویژگی‌های منحصر به فرد و ارزش ذاتی، نتوانسته به جایگاه اصلی خود برسد.
فولاد و آلومینیوم روی تابلوی تالار صنعتی و معدنی
2018/05/21 11:49:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
سه هزار و ۲۷۰ تن قیر و ۲۰۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.
قرارداد آتی زعفران در بورس کالای ایران راه اندازی می شود
2018/05/21 11:15:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
بورس کالای ایران به منظور راه اندازی قرارداد آتی زعفران از هفته‌ها پیش اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت غیرحضوری برای علاقمندان کرد که این کلاس ها با استقبال خوبی مواجه شد.
تامین مالی موفق صنعت پتروشیمی از بورس کالا
2018/05/20 02:45:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
طی روز جاری عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد پلی استایرن انبساطی نسوز شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب، به تعداد ۱۴ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۵۰۰ قرارداد و با قیمت پایه ۶۸ هزار و ۸۵ ریال در هر قرارداد یک کیلوگرمی، به ارزش حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال انجام شد که با توجه به وجود تقاضای خرید بالاتر از میزان عرضه، مرحله نخست انتشار این اوراق با موفقیت پایان یافت.
تعادل بازار با عرضه خرما در بورس کالا
2018/05/20 12:11:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
همه متقاضیان در سراسر کشور می‌توانند خرمای مورد نیاز خود را از طریق بورس کالا و یا اتحادیه تعاونی روستایی استان‌ها و یا شرکت بازرگانی تعاونی‌های روستایی و کشاورزی تهیه کنند.
اوراق 1000 میلیاردی، برای تولید کننده PS
2018/05/20 12:01:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
محمود رضا خواجه نصیری مدیر عامل تامین سرمایه تمدن درباره این اوراق گفت: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و به منظور تامین مالی شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب، سلف موازی استاندارد پلی استایرن در بورس کالای ایران عرضه شد.
گندم کل کشور با پشتیبانی دولت در بورس عرضه شود
2018/05/20 11:59:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
حاتمیان با بیان اینکه شهریورماه سال گذشته جهاد کشاورزی پیشنهاد خود را برای افزایش نرخ خرید تضمینی گندم اعلام نمود اما با مخالفت دولت روبه‌رو گردید، گفت: در کشور ایران برخلاف سایر کشورهای دنیا، کشاورز با هزینه‌های بالای سربار تولید مواجه است و در نهایت اگر دولت به عنوان تنها مشتری مطمئن برای خرید گندم وارد عمل نشود، کشاورزان دچار آسیب خواهند شد.
بورس کالا مدافع تقویت تعاونی هاست/اعمال محدودیت برای تعاونی های متخلف
2018/05/20 11:46:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
حامد سلطانی نژاد گفت: مشاهده تخلف هایی از سوی برخی تعاونی ها در روند خرید و توزیع محصولات به اعضای خود باعث شد تا با هماهنگی وزارت صمت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی، میزان سهمیه دو برابری که برای تعاونی ها در نظر گرفته شده بود، برای متخلفان به سطحی معادل خریداران عادی تقلیل یابد.
پذیرش سومین تولیدکننده آهن اسفنجی در بورس کالا
2018/05/20 10:17:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران طی اطلاعیه ای از پذیرش کالای آهن اسفنجی به تولیدکنندگی شرکت «پارس فولاد سبزوار» خبر داد و گفت: کالای آهن اسفنجی تولیدی شرکت پارس فولاد سبزوار پس از بررسی مدارک و مستندات و طرح موضوع در دویست و دومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۳۹۷.۰۲.۱۹ در بازار اصلی مورد پذیرش قرار گرفت.
افزایش یک میلیونی قیمت زعفران در یک ماه گذشته/زعفران نگین بورسی مثقالی چند؟
2018/05/20 09:37:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
عباس سبحانی، فعال بازار زعفران در استان خراسان جنوبی در خصوص روند قیمت زعفران در بازار خرده فروشی استان خراسان جنوبی گفت: قیمت زعفران نگین به ازای هر مثقال حدود ۲۶ هزار تومان خرید و فروش می شود و با توجه به اینکه هر کیلو شامل ۲۱۷ مثقال زعفران است، مبنای قیمتی هر کیلو نگین حدود پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان محاسبه می شود.
افزایش حجم معامله و تعداد عرضه کنندگان جوجه یک روزه در بورس کالا
2018/05/20 09:29:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
بر اساس آمار سال ۹۶ بورس کالا ۷ میلیون ۶۵۷ هزار عدد جوجه یک روزه گوشتی در گروه کشاورزی این بورس مورد معامله قرار گرفت.
بورس کالا مسیر تامین مالی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی «انتخاب» شد
2018/05/20 09:20:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
براساس اعلام مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالا، عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد پلی استایرن انبساطی نسوز شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب، امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۷ در نماد «عنتخاب» به تعداد ۱۴ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۵۰۰ قرارداد و با قیمت ۶۸ هزار و ۸۵ ریال در هر قرارداد یک کیلوگرمی، از طریق شرکت کارگزاری خبرگان سهام از ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۱:۰۰ انجام خواهد شد
جلوگیری از توزیع گندم بی کیفیت با بهره گیری از مکانیسم بورس
2018/05/19 12:19:00 ب.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
عرضه محصولات مختلف در بورس منجر به شفافیت قیمت و معاملات می شود و مبادله و تجارت از طریق بورس کالا به مراتب بهتر و پر مزیت تر از تجارت در بازار خارج از بورس و بدون قاعده است
۵۲ هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی روی میز فروش
2018/05/19 10:30:00 ق.ظ -پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا
امروز ۱۱ هزار و ۴۸۵ تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.
لینک ها


نمودار قیمت جهانی فلزات

طلا

طلا

مس

grade A USD (BM) مس

grade A USD (BM) مس

نقره

نقره

روی

grade A USD (BM) روی

grade A USD (BM) روی

پلاتین

پلاتین

پلاتین

آلومینیوم

grade A USD (BM) آلومینیوم

grade A USD (BM) آلومینیوم

نفت

بانک مسکن شرکت مدیریت سرمایه گذاری بانک مسکن شرکت سرمایه گذاری مسکن شرکت سرمایه گذاری مسکن کدال شركت مديريت فناوري بورس تهران شرکت بورس اوراق بهادار پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران کانون کارگزاران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه سازمان بورس اوراق بهادار London Metal Exchange kitco.com
Copyright © 2011 Maskan Bank Brokerage Co. All rights reserved.